четвер, 20 липня 2023 р.

Уроки цифрової грамотності


 Що сьогодні робите ви? А ми знову навчаємося!

Хаб цифрової освіти КУ «Семенівська ЦБ» сьогодні 20.07.23 для людей похилого віку та безробітних провів урок з цифрової грамотності на тему: «Будь в курсі», в рамках другого етапу проєкту «Розвиток спроможності бібліотек-Хабів цифрової освіти», який здійснюється ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми розвитку ООН в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія»
https://www.undp.org/.../digital-inclusive-accessible...), що реалізується за фінансування Швеції, та Міністерства цифрової трансформації України.
Метою заходу було знайомство з освітньою платформою «Дія. Освіта», навчитися основ комп’ютерної грамотності, ознайомитися з програмами Mіcrosoft Word та Exel. Присутні переглянули освітній серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку» на платформі «Дія. Освіта» та попрактикувалися в роботі по створенню документів та таблиць, їх збереженню та редагуванню.
Нагадуємо, що КУ«Семенівська центральна бібліотека» є офіційним Хабом на базі якого ви можете отримати безкоштовний доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта», а також консультаційну допомогу від фахівців Хабу. Також бібліотека має свій сайт https://sembiblio.at.ua,
сторінку в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/semenivka.biblioteka та
E-mail: sembiblio@ukr.net
Бібліотека - світ нових можливостей! Ми завжди раді вас бачити!
Немає коментарів:

Дописати коментар