Минула
довга сотня літ,
А
він – із мармуру й граніту
Знов
сходить в люди,
Будить
світ
На Україну вступає весна. Перші
березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Шевченка, його славою, його
духом, його мудрістю, його любов’ю до України.День народження Шевченка і день його смерті стоять поряд 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями -47 років життя, життя , яке стало славою і гордістю українського народу. Шевченко був живою піснею, журбою і плачем України.
До Шевченківських днів Семенівській ЦРБ було організовано ілюстративну книжкову виставку - вшанування «Шевченківська свіча століттями горить», виставку – портрет «Вдивляється Тарас у душу України».
До Шевченківських днів Семенівській ЦРБ було організовано ілюстративну книжкову виставку - вшанування «Шевченківська свіча століттями горить», виставку – портрет «Вдивляється Тарас у душу України».
9 березня біля погруддя Т.Г. Шевченку зібралися представники установ, організацій, депутати, громадськість селища, щоб віддати шану великому сину України. Ведуча Галина Самбур, в своєму виступі коротко розповіла, що доля поета-кобзаря – це частка історії нашої України. Тарас Шевченко стояв на сторожі правди, любові і честі. Він любив свою батьківщину, мріяв про її свободу й незалежність. Тарас Шевченко... Такий великий, що бути більшим уже не можна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом.
У виконанні народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка» прозвучала пісня на слова Т.Шевченка «Тополя».
Відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. А далі ведуча запросила на захід «Разом з Шевченком полтавськими шляхами» в центральну районну бібліотеку.
Під час літературно-краєзнавчої подорожі учасники заходу перенеслася в ті місця де побував Т.Г. Шевченко, а саме на Полтавшину. Побував він також і в селі Веселий Поділ нашого Семенівського району.
На заході всі бажаючі в невимушеній теплій обстановці цитували твори Т.Г. Шевченка та слухали пісні, на його слова, у виконанні народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка».
Тож гуртуймося Кобзаревим нескореним духом, станьмо гідними його заповідей і мрій!
Немає коментарів:
Дописати коментар